Ne ofrojmë pajisje me cilësi të lartë

Pajisje Gencor

  • Ndërprerës Industrial Ethernet me 6 porte 10/100M/1000M L2 WEB me fibër të dyfishtë multimode

    Industriale e menaxhuar me 6 porte 10/100M/1000M L2 WEB ...

    Ndërprerësi Industrial Ethernet me 6 porta 10/100M/1000M L2 WEB me fibër të dyfishtë, multimodë, Karakteristikat e produktit: Karakteristikat e ndërfaqes së modelit CFW-HY2024M-2 Porta fikse 4* 10/ 100/ 1000Base-T00link/ portet Ethernet Porta 1-4 mbështetje 10/ 100/ 1000Base-T sensing automatik, plotë/gjysmë dupleksMDI/MDI-X vetë-përshtatje Transmetimi Twisted Pair 10BASE-T: Cat3,4,5 UTP(≤100 metra) 100BASE-TX : Cat5 ose më vonë UTP(≤100 metra)1000BASE-T: Cat5e ose më vonë UTP(≤100 met...

  • Gigabit të plotë 16 optik 8 elektrike Dyzet megabit të klasës industriale L3 ndërprerës i menaxhuar i rrjetit 6KV mbrojtje rrufe

    Gigabit të plotë 16 optik 8 elektrike Dyzet mega...

    Gigabit të plotë 16 optik 8 elektrike 40 megabit të nivelit industrial të rrjetit L3 Mbrojtja nga rrufeja 6KV e menaxhuar nga rrjeti.◇ Mbështet full-duplex bazuar në IEEE802.3x dhe gjysmë dupleks bazuar në Backpressure.◇ Mbështet portin Gigabit Ethernet dhe kombinimin e portit uplink 10G SFP+, i cili u mundëson përdoruesve të krijojnë rrjete në mënyrë fleksibël për të përmbushur nevojat e skenarëve të ndryshëm. Siguria ◇ Mbështet ruajtësin e transmetimit të portit...

  • Ndërprerës Industrial Ethernet me 5 porte 10/100M

    Ndërprerës Industrial Ethernet me 5 porte 10/100M

    Karakteristikat e produktit: Prezantimi i çelësit me 5 porta 100M të shkallës industriale, i sjellë tek ju nga Huizhou changfei photoelectricity technology co.,ltd, Ltd. Si ofruesi kryesor i zgjidhjeve të përgjithshme të transmetimit, angazhimi ynë qëndron në ofrimin e produkteve të avancuara dhe shërbimeve me cilësi të lartë për klientët globalë.Me përvojën e viteve të kërkimit dhe zhvillimit, ne kemi grumbulluar një pasuri njohurish dhe patenta kërkimore shkencore në fushën e optoelektronikës.Përkushtimi ynë për ekselencën e ka veshin...

  • Ndërprerës Ethernet me 10 porte 10/100M

    Ndërprerës Ethernet me 10 porte 10/100M

    Ndërprerësi Ethernet me 10 porta 10/100M Karakteristikat e produktit: Prezantimi i produktit tonë më të fundit, çelësi 8+2 100M PoE, zgjidhja perfekte për nevojat tuaja të rrjetit!Si prodhues vendas profesional inteligjent i menaxhimit industrial, çelës PoE, ndërprerës Ethernet, urë me valë dhe ruter 4G me valë, ne krenohemi që ofrojmë produkte me cilësi të lartë për klientët tanë.Ndërprerësi 8+2 100M PoE është një pajisje e fuqishme që është krijuar për të ofruar performancë të besueshme dhe efikase të rrjetit.Me zgjuarsi...

Na besoni, na zgjidhni

Rreth Nesh

Përshkrim i shkurtër:

Huizhou Changfei ka qenë prej kohësh e angazhuar për t'u ofruar klientëve globalë zgjidhje të avancuara të transmetimit të përgjithshëm dhe produkte dhe shërbime me cilësi të lartë.Ajo ka grumbulluar shumë përvojë në kërkimin dhe zhvillimin e produkteve optoelektronike dhe patentave të kërkimit shkencor, dhe ka fituar vlerësime unanime nga më shumë se 360 ​​shpërndarës dhe agjentë në më shumë se 100 vende anembanë botës.Huizhou Changfei, duke mbajtur mbi supe misionin social, zhvillon një sërë produktesh të tilla si çelsin e menaxhuar në shkallë industriale për pajisjet e komunikimit me fibra optike 5G, PoE inteligjente, çelsat e rrjetit, modulet optike SFP dhe jep kontribute të jashtëzakonshme në dobi të industrisë njerëzore.

Merrni pjesë në aktivitetet e ekspozitës

Ngjarje & Shfaqje Tregtare

  • img (4)
  • img (3)
  • img (1)
  • img (2)
  • img (6)
  • img (7)
  • img (8)
  • img (5)
  • img (11)
  • img (12)
  • img (9)
  • img (10)