• 1

Transmetues me fibra

  • Konvertuesi i mediave 8FE+2GE WDM (SC me një fibër me një modalitet të vetëm)

    Konvertuesi i mediave 8FE+2GE WDM (SC me një fibër me një modalitet të vetëm)

    Seria CF-8F12GSW-20A është një konvertues i mediave me fibra 8FE+2GE i zhvilluar në mënyrë të pavarur nga CF FIBERLINK.Ka portë 2* 10/ 100/ 1000Base-T dhe 8* 155M fibër lidhëse SC.Konvertuesi i medias miraton zgjidhjen e çipit të klasës së ndërmarrjes Realtek të kompanisë Tajvane Realtek, e cila ka performancë të qëndrueshme, cilësi të mirë dhe performancë me kosto të lartë. Është i përshtatshëm për skenarët e aplikimit të aksesit të fibrave optike si monitorimi i sigurisë, mbulimi me valë, transporti inteligjent dhe qytete të sigurta për të formuar një rrjet komunikimi me kosto efektive dhe të qëndrueshme.

    Modeli i pamenaxhuar, plug and play, pa konfigurim, i lehtë për t'u përdorur.

  • Konvertuesi i mediave 8FE+2GE WDM (SC me një modalitet të vetëm me fibra të dyfishta)

    Konvertuesi i mediave 8FE+2GE WDM (SC me një modalitet të vetëm me fibra të dyfishta)

    Seria CF-8F22GSW-20 është një konvertues i mediave me fibra 8FE+2GE i zhvilluar në mënyrë të pavarur nga CF FIBERLINK.Ka portë 2* 10/ 100/ 1000Base-T dhe 8* 155M fibër lidhëse SC.Konvertuesi i medias miraton zgjidhjen e çipit të klasës së ndërmarrjes Realtek të kompanisë Tajvane Realtek, e cila ka performancë të qëndrueshme, cilësi të mirë dhe performancë me kosto të lartë. Është i përshtatshëm për skenarët e aplikimit të aksesit të fibrave optike si monitorimi i sigurisë, mbulimi me valë, transporti inteligjent dhe qytete të sigurta për të formuar një rrjet komunikimi me kosto efektive dhe të qëndrueshme.

    Modeli i pamenaxhuar, plug and play, pa konfigurim, i lehtë për t'u përdorur.

  • Konvertuesi i mediave 8FE+2GE WDM (SC me një fibër me një modalitet të vetëm)

    Konvertuesi i mediave 8FE+2GE WDM (SC me një fibër me një modalitet të vetëm)

    Seria CF-8F12GSW-20B është një konvertues i mediave me fibra 8FE+2GE i zhvilluar në mënyrë të pavarur nga CF FIBERLINK.Ka portë 2* 10/ 100/ 1000Base-T dhe 8* 155M fibër lidhëse SC.Konvertuesi i medias miraton zgjidhjen e çipit të klasës së ndërmarrjes Realtek të kompanisë Tajvane Realtek, e cila ka performancë të qëndrueshme, cilësi të mirë dhe performancë me kosto të lartë. Është i përshtatshëm për skenarët e aplikimit të aksesit të fibrave optike si monitorimi i sigurisë, mbulimi me valë, transporti inteligjent dhe qytete të sigurta për të formuar një rrjet komunikimi me kosto efektive dhe të qëndrueshme.

    Modeli i pamenaxhuar, plug and play, pa konfigurim, i lehtë për t'u përdorur.

  • Konvertuesi i mediave 8FE+2GE WDM (SC me fibra të dyfishta me shumë mënyra)

    Konvertuesi i mediave 8FE+2GE WDM (SC me fibra të dyfishta me shumë mënyra)

    Seria CF-8F22GMW-2 është një konvertues i mediave me fibër 8FE+2GE i zhvilluar në mënyrë të pavarur nga CF FIBERLINK.Ka portë 2* 10/ 100/ 1000Base-T dhe 8* 155M fibër lidhëse SC.Konvertuesi i medias miraton zgjidhjen e çipit të klasës së ndërmarrjes Realtek të kompanisë Tajvane Realtek, e cila ka performancë të qëndrueshme, cilësi të mirë dhe performancë me kosto të lartë. Është i përshtatshëm për skenarët e aplikimit të aksesit të fibrave optike si monitorimi i sigurisë, mbulimi me valë, transporti inteligjent dhe qytete të sigurta për të formuar një rrjet komunikimi me kosto efektive dhe të qëndrueshme.

    Modeli i pamenaxhuar, plug and play, pa konfigurim, i lehtë për t'u përdorur.

  • Konvertuesi i mediave 10-porte 10/100/1000M (SC SC me dy fibra me shumë mënyra)

    Konvertuesi i mediave 10-porte 10/100/1000M (SC SC me dy fibra me shumë mënyra)

    Seria CF-2028GMW-2 është një konvertues i mediave me fibra 10/100/1000M i zhvilluar në mënyrë të pavarur nga CF FIBERLINK.Ka portë 8* 10/100/1000Base-T dhe portë fibër SC 2* 1000Base-X.Konvertuesi i medias miraton zgjidhjen e çipit të klasës së ndërmarrjes Realtek të kompanisë Tajvane Realtek, e cila ka performancë të qëndrueshme, cilësi të mirë dhe performancë me kosto të lartë. Është i përshtatshëm për skenarët e aplikimit të aksesit të fibrave optike si monitorimi i sigurisë, mbulimi me valë, transporti inteligjent dhe qytete të sigurta për të formuar një rrjet komunikimi me kosto efektive dhe të qëndrueshme.

    Modeli i pamenaxhuar, plug and play, pa konfigurim, i lehtë për t'u përdorur.

  • Konvertuesi i medias 10-porte 10/100/1000M (SC me një modalitet të vetëm me fibra të dyfishta)

    Konvertuesi i medias 10-porte 10/100/1000M (SC me një modalitet të vetëm me fibra të dyfishta)

    Seria CF-2028GSW-20 është një konvertues i mediave me fibra 10/100/1000M i zhvilluar në mënyrë të pavarur nga CF FIBERLINK.Ka portë 8* 10/100/1000Base-T dhe portë fibër SC 2* 1000Base-X.Konvertuesi i medias miraton zgjidhjen e çipit të klasës së ndërmarrjes Realtek të kompanisë Tajvane Realtek, e cila ka performancë të qëndrueshme, cilësi të mirë dhe performancë me kosto të lartë. Është i përshtatshëm për skenarët e aplikimit të aksesit të fibrave optike si monitorimi i sigurisë, mbulimi me valë, transporti inteligjent dhe qytete të sigurta për të formuar një rrjet komunikimi me kosto efektive dhe të qëndrueshme.

    Modeli i pamenaxhuar, plug and play, pa konfigurim, i lehtë për t'u përdorur.

  • Konvertuesi i mediave WDM me 10 porte 10/100/1000M (SC me një fibër me një modalitet)

    Konvertuesi i mediave WDM me 10 porte 10/100/1000M (SC me një fibër me një modalitet)

    Seria CF-2018GSW-20 është një konvertues i mediave me fibër 10/100/1000M i zhvilluar në mënyrë të pavarur nga CF FIBERLINK.Ka portë 8* 10/100/1000Base-T dhe portë fibër SC 2* 1000Base-X.Konvertuesi i medias miraton zgjidhjen e çipit të klasës së ndërmarrjes Realtek të kompanisë Tajvane Realtek, e cila ka performancë të qëndrueshme, cilësi të mirë dhe performancë me kosto të lartë. Është i përshtatshëm për skenarët e aplikimit të aksesit të fibrave optike si monitorimi i sigurisë, mbulimi me valë, transporti inteligjent dhe qytete të sigurta për të formuar një rrjet komunikimi me kosto efektive dhe të qëndrueshme.

    Modeli i pamenaxhuar, plug and play, pa konfigurim, i lehtë për t'u përdorur.

  • Konvertuesi i mediave WDM me 10 porte 10/100/1000M (SC me një fibër me një modalitet)

    Konvertuesi i mediave WDM me 10 porte 10/100/1000M (SC me një fibër me një modalitet)

    Seria CF-2018GSW-3 është një konvertues i mediave me fibër 10/100/1000M i zhvilluar në mënyrë të pavarur nga CF FIBERLINK.Ka portë 8* 10/100/1000Base-T dhe portë fibër SC 2* 1000Base-X.Konvertuesi i medias miraton zgjidhjen e çipit të klasës së ndërmarrjes Realtek të kompanisë Tajvane Realtek, e cila ka performancë të qëndrueshme, cilësi të mirë dhe performancë me kosto të lartë. Është i përshtatshëm për skenarët e aplikimit të aksesit të fibrave optike si monitorimi i sigurisë, mbulimi me valë, transporti inteligjent dhe qytete të sigurta për të formuar një rrjet komunikimi me kosto efektive dhe të qëndrueshme.

    Modeli i pamenaxhuar, plug and play, pa konfigurim, i lehtë për t'u përdorur.

  • Konvertuesi i medias 10-porte 10/100/1000M (SFP)

    Konvertuesi i medias 10-porte 10/100/1000M (SFP)

    Seria CF-2008GW-SFP është një konvertues mediash me fibra 10/100/1000M i zhvilluar në mënyrë të pavarur nga CF FIBERLINK.Ai ka portë 8* 10/100/1000Base-T dhe portë fibër 2* 1000Base-X SFP uplink, Përdoruesi mund të zgjedhë module të ndryshme optike, të tilla si fibra të dyfishta multimode, fibër të dyfishtë me një modalitet dhe fibër të vetme me një modalitet.Konvertuesi i medias miraton zgjidhjen e çipit të klasës së ndërmarrjes Realtek të kompanisë Tajvane Realtek, e cila ka performancë të qëndrueshme, cilësi të mirë dhe performancë me kosto të lartë. Është i përshtatshëm për skenarët e aplikimit të aksesit të fibrave optike si monitorimi i sigurisë, mbulimi me valë, transporti inteligjent dhe qytete të sigurta për të formuar një rrjet komunikimi me kosto efektive dhe të qëndrueshme.

    Modeli i pamenaxhuar, plug and play, pa konfigurim, i lehtë për t'u përdorur.

  • Konvertuesi i mediave 10-porte 10/100/1000M (SC SC me dy fibra me shumë mënyra)

    Konvertuesi i mediave 10-porte 10/100/1000M (SC SC me dy fibra me shumë mënyra)

    Seria CF-8022GMW-2 është një konvertues i mediave me fibër 10/100/1000M i zhvilluar në mënyrë të pavarur nga CF FIBERLINK.Ka portë 2* 10/100/1000Base-T dhe portë fibër SC 8* 1000Base-X.Konvertuesi i medias miraton zgjidhjen e çipit të klasës së ndërmarrjes Realtek të kompanisë Tajvane Realtek, e cila ka performancë të qëndrueshme, cilësi të mirë dhe performancë me kosto të lartë. Është i përshtatshëm për skenarët e aplikimit të aksesit të fibrave optike si monitorimi i sigurisë, mbulimi me valë, transporti inteligjent dhe qytete të sigurta për të formuar një rrjet komunikimi me kosto efektive dhe të qëndrueshme.

    Modeli i pamenaxhuar, plug and play, pa konfigurim, i lehtë për t'u përdorur.

  • Konvertuesi i medias 10-porte 10/100/1000M (SC me një modalitet të vetëm me fibra të dyfishta)

    Konvertuesi i medias 10-porte 10/100/1000M (SC me një modalitet të vetëm me fibra të dyfishta)

    Seria CF-8022GSW-20 është një konvertues i mediave me fibra 10/100/1000M i zhvilluar në mënyrë të pavarur nga CF FIBERLINK.Ka portë 2* 10/100/1000Base-T dhe portë fibër SC 8* 1000Base-X.Konvertuesi i medias miraton zgjidhjen e çipit të klasës së ndërmarrjes Realtek të kompanisë Tajvane Realtek, e cila ka performancë të qëndrueshme, cilësi të mirë dhe performancë me kosto të lartë. Është i përshtatshëm për skenarët e aplikimit të aksesit të fibrave optike si monitorimi i sigurisë, mbulimi me valë, transporti inteligjent dhe qytete të sigurta për të formuar një rrjet komunikimi me kosto efektive dhe të qëndrueshme.

    Modeli i pamenaxhuar, plug and play, pa konfigurim, i lehtë për t'u përdorur.

  • Konvertuesi i mediave WDM me 10 porte 10/100/1000M (SC me një fibër me një modalitet)

    Konvertuesi i mediave WDM me 10 porte 10/100/1000M (SC me një fibër me një modalitet)

    Seria CF-8012GSW-20B është një konvertues mediash fibër 10/ 100/ 1000M i zhvilluar në mënyrë të pavarur nga CF FIBERLINK.Ka portë 2* 10/ 100/ 1000Base-T dhe 8* 1000Base-X lidhje me fibër SC por.Konvertuesi i medias miraton zgjidhjen e çipit të klasës së ndërmarrjes Realtek të kompanisë Tajvane Realtek, e cila ka performancë të qëndrueshme, cilësi të mirë dhe performancë me kosto të lartë. Është i përshtatshëm për skenarët e aplikimit të aksesit të fibrave optike si monitorimi i sigurisë, mbulimi me valë, transporti inteligjent dhe qytete të sigurta për të formuar një rrjet komunikimi me kosto efektive dhe të qëndrueshme.

    Modeli i pamenaxhuar, plug and play, pa konfigurim, i lehtë për t'u përdorur.